Robot sprzątający jest urządzeniem, który w ostatnim czasie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W zabieganym świecie coraz więcej ludzi nie ma czasu lub też nie chce go marnować na odkurzanie czy mycie podłogi. Robot sprzątający jest zamiennikiem tradycyjnego odkurzacza i coraz bardziej zaczyna wypierać sposób sprzątania podłogi znany od lat. Gdy na co dzień w domu bawią się dzieci lub mieszkają z Tobą psy albo koty, zapewne okruszki na podłodze lub kołtuny sierści są znanym Ci problemem. W takich sytuacjach sięganie po odkurzacz jest codziennością. Automatyczny pomocnik wyręczy Cię od zbędnego obowiązku, a wracając do domu, możesz cieszyć się odpoczynkiem w czystym pomieszczeniu. Przy zakupie należy mieć na uwadze jakość i funkcjonalność wybranego modelu. Przykładem idealnego robota sprzątającego jest Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop. Warto przyjrzeć się jego recenzji i poznać jego możliwości. W rankingach popularności odkurzaczy sprzątających zajmuje wysokie miejsca, co świadczy o jego jakości.

Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop jest innowacyjnym urządzeniem w swojej kategorii. Dlaczego zajmuje tak wysokie miejsce w rankingach? Jego niewątpliwym atutem jest połączenie dwóch istotnych funkcji, jakimi są odkurzanie i mopowanie podłogi oraz innych powierzchni. Z pomocą opcji mycia, podłogi i kafelki w Twoim domu będą zawsze idealnie czyste i błyszczące. Dla użytkownika ważną informacją jest, iż urządzenie posiada trzy funkcje pracy do wyboru: wyłącznie odkurzanie, wyłącznie mopowanie lub połączenie opcji, czyli odkurzanie z mopowaniem.
Ponadto przeprowadzone testy na recenzowanym modelu wykazały, iż jest on bardzo cichym urządzeniem. Jego praca nie zakłóci codziennych rozmów, nie przeszkodzi w pracy zdalnej z domu czy nie obudzi śpiącego malucha.

Czy praca odkurzacza automatycznego Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop jest efektywna?

Mimo iż odkurzacz automatyczny jest cichy podczas pracy, posiada silny, wysokiej jakości silnik. Jego moc pozwala efektywnie odkurzać i sprzątać pomieszczenie, a siła ssąca, jaką dysponuje, jest potężna jak na tak kompaktowe urządzenie. Wysoka moc silnika jest szczególnie przydatna, jeśli posiadasz w domu dywany z dłuższym bądź gęstym włosiem albo mieszkają z Tobą zwierzęta. Duża siła ssąca pozwala robotowi bardzo dokładnie czyścić brud z takich właśnie dywanów oraz pozbyć się kłębów sierści kota lub psa. Dzięki bocznej szczotce odkurzacza możliwe jest zbieranie brudu także blisko ściany czy mebli.
Dodatkowo ważną informacją dla zabieganych osób jest czas jego pracy. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi o pojemności aż 3200 mAh jest niezwykle wytrzymały. Jedno całkowite naładowanie urządzenia pozwala mu odkurzyć aż 180 metrów kwadratowych.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracy, prezentowany model posiada wbudowane czujniki, które pozwalają mu omijać meble. Nie musisz się więc obawiać, że uszkodzi nogi stołu, krzeseł czy też porysuje ściany.
Atuty odkurzacza automatycznego Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop
Oprócz jego niezwykle efektywnej pracy, prezentowany model odkurzacza automatycznego posiada jeszcze dodatkowe zalety. Jedną z funkcji, w jakie wyposażono wbudowany system nawigacji LCD. Pozwala to na wytyczenie dokładnej ścieżki pracy nawet w całkowitej ciemności. Dzięki wykorzystaniu do pracy lasera urządzenie automatycznie planuje najbardziej wydajny tryb pracy oraz dociera do najtrudniejszych obszarów domu. Ponadto jego pamięć umożliwia na tworzenie mapy pomieszczeń, które sprząta i zapisywanie ich, co ułatwia mu pracę w przyszłości. Więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie Burnpc.
Jego czyszczenie również jest banalnie proste. Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential posiada duży zbiornik na kurz i inny brud. Jego pojemność sprawia, że nie jest konieczne częste jego opróżnianie. To ważna cecha, zachwalana przez klientów w opiniach. Ponadto robot posiada wskaźnik wolnego miejsca, dlatego zawsze wiadomo, kiedy trzeba będzie go wyczyścić.
Cały design odkurzacza jest prosty i minimalistyczny. Występuje w dwóch kolorach: białym i czarnym. Jego kompaktowy kształt pozwoli mu na docieranie nawet w najtrudniejsze do posprzątania zakamarki domu. Po zakupie prezentowanego modelu przekonasz się, jak czysty możesz mieć dom i jak wiele czasu zaoszczędzisz nie odkurzając.