Obraz na całą ścianę daje niesamowity efekt wizualny. Pozwala na relaks w domu z użyciem wyobraźni. Jeśli umiesz jej użyć, patrząc na fototapetę z magicznym pejzażem, łatwo przeniesiesz się w stan medytacji. Wyrazista fototapeta – las z przebijającym słońcem między konarami lub tajemnicza mgła spowijająca czubki i gałęzie drzew sprawiają realistyczny widok. Wyobraź sobie, że w miejscu tapety masz szeroko otwarte okno na mglisty poranek lub słoneczne południe. Włącz nagranie śpiewu leśnych ptaków i poczuj się, jakbyś był w tym pięknym lesie naprawdę.

Zamieszkaj blisko natury dzięki leśnej fototapecie

Przebywanie blisko natury od zawsze pozytywnie wpływało na nastrój człowieka. Patrząc na fototapetę las w pokoju, niemalże czuje się autentyczny pobyt w tym pięknym zakątku świata. Świeże powietrze, szum i skrzypienie drzew, leśna polanka i droga w półcieniu to wspaniałe zjednoczenie z obecnością ludzkiej istoty. Przyroda wpływa na zmysły kojąco i relaksująco. Zalane słońcem konary strzelistych sosen i leśna ścieżka lub droga przetykana słońcem i cieniem zachęca do odbycia schadzki.
Posługując się wyobraźnią, jesteś w stanie przenieść się do cudownego gaju, jaki jest odzwierciedlony na fototapecie. Salon z „otwartą” ścianą prosto na kolorowy las nastroi Cię pozytywnie. Z przyjemnością będziesz mógł spędzić  w takim pomieszczeniu swój czas po przyjściu z pracy. Gdy nadejdą wolne dni, z pewnością chętnie udasz się na prawdziwy spacer.

Zacznij dzień patrząc na fototapetę las we mgle

Rześka mgła spowijająca leśne drzewa o poranku, daje mnóstwo świeżego powietrza. Gdy obudzisz się rano i otworzysz okno na oścież, do Twojej sypialni wpadnie poranny chłód i powiew oczyszczonej przez noc atmosfery. Za oknem mogą roztaczać się wszędzie mury domów, wieżowców, czy marketów, ale realistyczna fototapeta 3D w pokoju da Ci dawkę prawdziwej natury.
Zamiast smutnie patrzeć na ponury widok za oknem, skieruj zmysły na ścianę z panoramą leśną. Ściana, którą pokrywa las we mgle zrekompensuje Ci brak w pobliżu prawdziwej natury. Las spowity mgłą wygląda magicznie i baśniowo. Poranna gimnastyka z pięknym pejzażem przed oczami oswobodzi Cię z resztek snu na powiekach.

Pobyt w brzozowym lesie oczyszcza czakry

Las ma wiele widoków, a każdy potrafi zauroczyć swoją niepowtarzalnością. Sosnowy pachnie żywicą, a brzozowy czyści czakry, zdejmując z ludzi negatywne emocje, lęki itp. Pozwalając sobie na domową terapię widokową dzięki fototapecie – las brzozowy, napełnisz się pozytywną energią. Gdy za oknem pada deszcz lub zacina śnieg, rozłóż koc na podłodze i połóż się na nim.
Skieruj wzrok na fototapetę w pokoju i ciesz się piękną pogodą, jaka wyświetla Ci się przed oczami. Dziesięciominutowy relaks napełni Cię spokojem, który bardzo pozytywnie zadziała na Twoje zdrowie. Jeśli dobrze czujesz się w otoczeniu kontrastów bieli i czerni, fototapeta leśna z samymi konarami brzóz, zaspokoi Twoje zmysły.

Las w Twoim pokoju dzięki fototapetom leśnym w różnych odsłonach

W każdym pomieszczeniu możesz mieć inną fototapetę. Będziesz wówczas przechadzać się po pokojach jak po leśnych ścieżkach. Co kilka kroków zmieniać się będzie sceneria przed Twoimi oczami. W ten sposób nasycisz się barwami i wywołasz w sercu spokój oraz zadowolenie z życia. Każda fototapeta las przybliży Cię do natury.
W sklepie obrazyfoto.eu znajdziesz fototapety leśne przedstawiające nie tylko pory dnia, ale także pory roku. Na polance schowanej w leśnej głuszy może pojawić się mały drewniany domek, skrywający wewnątrz swoje tajemnice. Dzięki temu Twoje wytapetowane mieszkanie będzie nasycone grą wyobraźni. Życie w domu pełnym przyrodniczych widoków stanie się bardzo przyjemne.
Oprócz fototapet z leśnymi pejzażami znajdziesz na stronie sklepu inne ciekawe krajobrazy i widoki. Spośród nich są góry, jeziora, chmury, uliczki miast, ciekawe budowle, zwierzęta i wiele innych. O wielkości i motywie obrazka decydujesz sam. Może on być małym widokiem lub dużą panoramą na całej powierzchni ściany albo w formie naklejki na całe drzwi.