Jeżeli posiadasz hulajnogę elektryczną i mieszkasz w dużym mieście, z pewnością jesteś świadomy tego, jak bardzo wspomniana hulajnoga okazuje się w dzisiejszych czasach potrzebna. Oszczędność czasu gdy na miastach są korki, a przede wszystkim bycie ekologicznym sprawia, że coraz chętniej ludzie sięgają po ten środek lokomocji. Warto jednak zdać sobie sprawę, że hulajnogę elektryczną Xiaomi można usprawnić. Jakie zatem praktyczne gadżety ją wzbogacą i dadzą większą przyjemność z jazdy? Zachęcamy do lektury.

Jakie są korzyści z posiadania hulajnogi Xiaomi?

Korzystanie z hulajnogi to bardzo dobry pomysł na przemieszczanie się po ulicach miast, szczególnie gdy są one zatłoczone bądź gdy mamy na tyle blisko do pracy, że nie chcemy korzystać z samochodu bądź komunikacji miejskiej. Posiadanie hulajnogi to świetny sposób na bycie ekologicznym i ograniczanie CO2. Zaletą hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 jest silnik o wydłużonej wydajności. Częstym powodem narzekania przez użytkowników hulajnóg jest fakt, że silniki nie bywają zbyt wydajne i czas ich działania jest przez to stosunkowo krótki. Niestety na rynku jest dostępnych wiele produktów firm, które tworzą hulajnogi „po kosztach”. Lepszym rozwiązaniem jest kupno hulajnogi marki Xiaomi, która charakteryzuje się wygodną jazdą, długim czasem jazdy (do 45 km), co ją wyróżnia na tle innych urządzeń, jak również wyposażenie w 6 wyświetlaczy w panelu sterowania i możliwość złożenia jej w 3 sekundy.

Hulajnoga posiada 3 tryby:

  •  eco
  •  sportowy
  •  standardowy.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 charakteryzuje się jasnym reflektorem umożliwiającym jazdę w nocy. Jest to wygodna forma podróżowania, gdyż ulice są już wtedy opustoszałe i nie ma tylu ludzi, dzięki czemu swobodniej można rozwijać prędkość. Ważnym aspektem hulajnogi jest wydajny hamulec tarczowy z odzyskiem energii, dzięki któremu można odpowiednio hamować. Dodatkowo posiada czerwone światło zainstalowane na tylnym błotniku, co sprawia, że jesteś widoczny na drodze i ułatwiasz innym uczestnikom ruchu, w tym pieszym poruszanie się po ulicach.

W jaki sposób można ulepszyć hulajnogę Xiaomi?

Sama jazda hulajnogą Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 należy do bardzo przyjemnych, jednak można ją ulepszyć za pomocą kilku gadżetów. Przede wszystkim nie potrzeba do tego smykałki mechanika ani wielkich zdolności – są to bardzo proste czynności, które poprawiają komfort jazdy.

Pierwszym gadżetem, którego zakup warto rozważyć jest wzmocniona opona 10” Wanda 2 w kolorze czerwonym bądź czerwonym. Dzięki tym oponom Twoja jazda będzie przyjemniejsza, a przede wszystkim ten rodzaj opon charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością na ścieranie oraz łatwiejsze ich wycentrowanie. Ważną informacją jest to, że do montażu opon potrzebny jest zestaw konwertujący. Zarówno opony, jak i wymieniony zestaw znajdziesz w ofercie sklepu hulajnoga.net.

Kolejnym gadżetem, który wzbogaci Twoją jazdę jest uchwyt na telefon. Głównym problemem jazdy hulajnogą jest brak możliwości wyciągnięcia telefonu z kieszeni i przeprowadzenia rozmowy, ponieważ jesteś zaabsorbowany jazdą i nie da się utrzymać równowagi sięgając ręką po telefon. Akcesorium, którym jest uchwyt do telefonu, jest łatwe w montażu i dzięki niemu możesz rozmawiać z kimkolwiek chcesz. Co ważne, korzystanie z uchwytu nie wpływa na komfort jazdy i sprawia, że nie znaczenia jakie panują warunki atmosferyczne – uchwyty są wodoodporne i chronią telefon przed wstrząsami.

Ciekawym wzbogaceniem hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 jest uchwyt do jej przenoszenia, dzięki któremu czynność ta jest o wiele łatwiejsza i sprawia, że o wiele prościej się z nią podróżuje. Dzięki temu masz pewność, że hulajnoga Ci nie upadnie. Montaż tego gadżetu jest bardzo prosty, bo zajmuje zaledwie kilka sekund.

Chciałbyś swoją hulajnogę zawiesić na ścianę albo szafę i tym samym oszczędzić sobie brudu na podłodze? Uchwyt ścienny to zdecydowanie świetna opcja szczególnie w okresie późnojesiennym i zimowym, gdy ziemia bywa mokra i łatwo przykleja się do opon. Tym samym oszczędzasz czas na mycie podłogi. Uchwyt jest łatwy w montażu; w miejscu styku z hulajnogą jest zabezpieczony pianką i tym samym jej nie rysuje.

Te oraz inne gadgety znajdziesz na stronie sklepu hulajnoga.net. To co wyróżnia sklep, to 24-miesięczna gwarancja na każdy produkt oraz darmowa dostawa od 150 zł. Dużą zaletą jest indywidualne podejście do klienta i profesjonalna kadra. Akcesoria do hulajnogi Xiaomi wpływają na jakość jazdy i czerpanie z niej większej przyjemności. Warto zatem wydać przysłowiowe „parę złotych” na to, by sprawdzić, jak parę gadżetów odmieni nasz sposób jazdy hulajnogą Xiaomi Mi Pro.