Jeśli szukasz pomysłu na prezent, na pewno w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę pasje i zainteresowania lub zawód osoby, której ma zostać on podarowany. W końcu najbardziej cieszą te upominki, które są po prostu przydatne, a czasami mają również wartość symboliczną. Dobrze też, żeby były oczywiście odpowiednio atrakcyjne. Co więc jeśli szukasz prezentu dla osoby, która pasjonuje się lub zajmuje zawodowo pisaniem czy też właśnie stawia w tym pierwsze kroki? Wbrew pozorom, znalezienie odpowiedniego prezentu nie będzie wcale trudne.

Elegancki długopis, a może cały zestaw?

Mimo że pisarze pracują obecnie zazwyczaj przy komputerze, to jednak przydatne są dla nich również wszelkie akcesoria służące do odręcznego zapisywania notatek i swoich myśli. Jest to bowiem zawód artystyczny i nigdy nie wiadomo, kiedy pisarz odczuje wenę lub przypływ myśli, które natychmiast będzie chciał przelać na papier. A niezbędny będzie do tego długopis. Różnego rodzaju artykuły piśmiennicze sprawdzą się także przy wprowadzaniu korekt oraz poprawek, a także pomogą w wielu różnych sytuacjach. I tutaj również jest kilka propozycji. Może być to choćby klasyczny długopis – koniecznie zapakowany w eleganckie etui. Osobie, która zaś ceni sobie nowoczesne akcesoria, warto podarować długopis wyposażony w touch-pen, czyli końcówkę służącą do korzystania z ekranów dotykowych – np. w smartfonie czy tablecie. Jeśli natomiast Twój znajomy pisarz jest fanem ekologii oraz dba o czystość środowiska – znakomicie sprawdzi się długopis ekologiczny wykonany z włókien słomy pszenicznej. Najlepiej od razu kupić ich cały zestaw. Wszystkie te artykuły kreślarskie można znaleźć w sklepie z artykułami reklamowymi: bewu.pl. W ich ofercie są także całe zestawy piśmienne, które nie dość, że są bardzo przydatne, to również prezentują się bardzo elegancko – w sam raz na prezent.

Notatnik – niezbędny dla każdego pisarza

Czego potrzebuje pisarz poza twórczą weną i głową pełną pomysłów? Oczywiście notatnika, który je wszystkie pomieści. I dlatego notatnik to kolejny, wspaniały pomysł na prezent dla pisarza. Może to być tradycyjny, papierowy notatnik (najlepiej pojemny i ładnie zapakowany), który może następnie służyć choćby jako brudnopis. Przydatny jest również terminarz, w którym można zaznaczać ważne spotkania, terminy, a także sporządzać krótkie notatki. Szukasz czegoś naprawdę efektownego, co sprawi pisarzowi mnóstwo radości? Z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania, takie jak… papierowy tablet. Co to takiego? Jest to nic innego jak notatnik, na którym sporządza się odręczne notatki, a następnie, przy pomocy specjalnego długopisu można je przenieść na dowolne urządzenie. Zestaw składający się z papierowego tabletu i długopisu sprawdzi się idealnie właśnie w przypadku pisarzy oraz może znacznie uprościć pracę. Można go ofiarować przy jakiejkolwiek, ważnej okazji – jak choćby urodziny, rocznica związku czy debiut literacki. Zarówno klasyczne notatniki, jak i nowoczesne akcesoria oraz papierowe tablety można znaleźć właśnie na bewu.pl

Prezent dla początkującego pisarza

Znasz kogoś, kto stawia dopiero pierwsze kroki w zawodzie pisarza? Możesz przekonać go o tym, że wierzysz w jego siły i talent, właśnie poprzez podarowanie odpowiedniego upominku. Prezent dla początkującego pisarza powinien mieć wartość symboliczną i nie musi być to wcale nic wielkiego. Idealne będzie choćby pióro kulkowe. Wygląda ono bardzo atrakcyjnie, a także, w pewnym sensie, stanowi podstawowy atrybut każdego pisarza. Na pewno bardzo się z niego ucieszy każda osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z tym zawodem oraz potrzebuje odpowiedniej motywacji. Świetną propozycją będzie też zestaw piśmienniczy, składający się z np. długopisu, wiecznego pióra oraz nożyka do listów. Takie akcesoria, zapakowane w eleganckie, drewniane etui, nie tylko przydadzą się przy pierwszych pisarskich próbach, ale będą bardzo ładnie wyglądać na biurku. Oczywiście, ważne, żeby były jak najlepszej jakości. A tylko takie akcesoria i gadżety można znaleźć w sklepie bewu.pl. Każdy pisarz będzie zadowolony, widząc, że wspierasz go w jego pracy i pasji.